Telefon Nakil

TELEFON NAKİL – NAKİL İŞLEMLERİ
Taşınma işleminiz var ise aynı bölgede iseniz telefon numaranızı değiştirmeden nakil yapabilmektesiniz. Farklı bir bölgeye taşınacaksanız telefon numaranız değişmektedir.

Telefon nakil işlemlerini istediğiniz Türk Telekom Müdürlüğü’ne giderek yapabilirsiniz. Telefon nakil işlemi yaparken yanınızda bulunması gereken evraklar bireysel hatlar için kimlik, nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet bunlardan en az bir tanesinin yanınızda bulunması gerekmektedir. Eğer kurumsal şirket telefonunun nakili yapılacak ise bu defa vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, kuruluş gazetesi fotokopisi, faaliyet belgesi fotokopisi ve yetkili nüfus cüzdanı
fotokopisi gereklidir.

Türk Telekom Telefon Nakil Ücreti

Sabit hatlı telefon nakil işleminiz başvurunuzu yaptığınız günden itibaren 2 ila 7 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Telefon nakili yaparken aynı zaman da eğer kullanıyorsanız aynı müdürlükte ADSL nakili de yapabileceğinizi unutmayın.
Nakil işlemi için alınacak olan 7,50 TL ilk faturanızdan tek seferde kesilecektir. Nakil işleminize yardımcı olması açısından yeni nakilin yapılacağı adrese en yakın yerdeki bir telefon numarası başvuru esnasında verilirse nakil yapılırken kolaylık sağlayacağını unutmayınız.

Arama Sonuçları

  • telefon nakil
  • türk telekom nakil
  • telefon nakil işlemleri
  • telefon nakil islemi
  • ev telefonu nakil işlemleri

Yorumlar kapalı.