TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013

TTNET’den yepyeni bir[wpseo]BİLGİSAYAR KAMPANYASI[/wpseo]daha. Ayda 29,90TL ödeyerek Samsung,Casper,Hp markalı bilgisayarlardan TTNET avantajları ile sahip olabiliyorsunuz.

2013 bilgisayar kampanyaları arasında en uygun kampanya seçilen TTNET bilgisayar kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor.

bilgisayarkampanyasibasvur TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013Kampanyada Casper Nirvana,Samsung ve HP Pavillion markalı bilgisayarlardan istediğinizi size uygun ödeme koşulu ile seçebileceksiniz.

TTNET Bilgisayar Kampanyasında Seçebileceğiniz Bilgisayarlar ve Fiyatları

Casper Nirvana Desktop 29.90TL x 36ay
44,90 x 24 ay
Samsung NP300E5C Notebook 39.90TL x 36ay 58,90 x 24ay
HP Pavilion g6 Notebook 52.90TL x 36ay 72,90 x 24ay
Casper Nirvana Ultrabook  64.90TL x 36ay  89.90TL x 24ay

Casper Nirvana Desktop bilgisayarı kimler almalı?

casper nirvana masaustu bilgisayar TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013TTNET Casper bilgisayar kampanyasında Nirvana serisinin masaüstü bilgisayarı ev ve iş yeri kullanımı için çok uygun. Eylül 2012 okulların da açıldığı bir ay olması nedeniyle bilgisayar almanın ihtiyaç olduğu bir zaman. Lise ve ortaöğretimde okuyan çocuklarınız için Casper Nirvana Desktop yeterli ve doğru bir seçim olacaktır.

18.5 inc LED monitör ile çocuklarınızın ve sizin gözleriniz hiç yorulmayacak. Intel Pentium E6500 işlemci ve 2GB DDR3 ram donanımıyla gayet iyi bir performans sunuyor. Windows 7 starter sürümü ile kurulu olarak geliyor. Windows Vista’dan sonra çıkan en iyi işletim sistemlerinden birine sahip olmuş olacaksınız.

29.90 TL aylık ödeyerek 36 ayda ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Samsung NP300E5C Noteboook bilgisayarı kimler satın almalı?

Samsung NP300E5C dizustu bilgisayar TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013Üniversiteye yeni başlayan öğrenci arkadaşlarımız için çok güzel bir taşınabilir bilgisayar. Samsung NP300E5C iş için de kullanılabilir. İş yerinde taşınabbilir bilgisayarlar kullanım açısından çok pratiklik sağlayabiliyor.

Intel Core i3 işlemcisi ve 2.4 Ghz hızıyla her kullanım için uygun. Kablosuz ağ özellğiyle internete rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Yüksek kalitede oyunlar oynamak için uygun bir bilgisayar değil. Bu nedenle oyun amaçlı kullanacaksanız Casper Nirvana Ultrabook modelini önerebilrizi.

36 ay 39,90 TL ödeyerek bu güzel laptopa anında sahip olabiliyorsunuz.

HP Pavilion g6 Notebook bilgisayarı kimler satın  almalı?

hp pavillion G6 notebook bilgisayar TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013

Intel Core i5 işlemciye sahip 2.5 Ghz hızında ve 4 GB DDR3 ram donanımıyla gayet kullanışlı bir laptop. Depolama alanı sizin için önemliyse Hp Pavillion G6 size 500 GB lık bir harddisk sunuyor. AMD Radeon HD 7670M (1 GB DDR3 ayrılmış) ekran kartı grafik işlemleriyle yoğun uğraşanlar için çok iyi bir tercih.

Özellikle üniversitelerin grafikerlik,mimarlık,mühendislik bölümlerinde okuyan öğrenciler için doğru bir tercih olacak. Render işlemleri ve similasyon işlemleri için ekran kartı iyi olan sağlam bir işlemciye sahip bir laptop kullanmak en doğrusu olacaktır.

Oyun meraklıları için de 3 boyutlu birçok oyunu bu notebook ile oynayabilirsiniz.
Casper Nirvana Ultrabook bilgisayarı kimler satın almalı?
casper nirvana ultrabook bilgisayar1 TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013Casper Nirvana Ultrabook hız,performans ve hafifliği bir arada isteyenler için çok iyi bir üst sevye bilgisayar. 8 saatlik pil ömrü ile öne çıkan Casper Nirvana Ultrabook , grafik karıtyla da yoğun işlemlerin altından kalkabileceğini gösteriyor. Ev kullanımı için fazla diyebiliriz. İş amaçlı ve mühendislik alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir bilgisayar.

Ekran kartıyla ilgili incelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Arama Sonuçları

  • ttnet bilgisayar kampanyalar
  • ttnet bilgisayar kampanyası 2013
  • TT NET MZK
  • ttnet kampanyalar
  • ttnet bilgisayar kampanyası

“TTNET Bilgisayar Kampanyası 2013” için 1 cevap

  1. [...] ile arası iyi olanların takibi ihmal etmediği TTNET Kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeniden sahneyi alan TTNET, abonelerini bu sefer de BlackBerry [...]