TTNET FATURA ÖDEME

TTNET fatura ödeme servisni bilmeyenler için tanıtalım. İnternet faturasını ödemeyi bazen unutuyor ve geciktirebiliyoruz veya internet faturası ödemek size zor mu geliyor? Fatura ödeyecek vaktiniz yok mu? Öyleyse bu yazıya kulak verin! TTNET kullanıcıları için online fatura ödeme sistemini deneme ve kullanma vaktiniz gelmiş demektir.

Her ay ödeyeceğiniz faturalar için tek tek ve ayrı ayrı yerlere gidip faturaları ödemek size de zor geliyor olsa gerek sizi TTNET adsl faturanızdan kurtarmak için müthiş bir yöntemimiz var. Fatura ödeme zahmetini TTNET’te fark etmiş olacak ki müşterilerinin kullanımına online ödeme sistemini sunuyor.
TTNET FATURA ODEME TTNET FATURA ÖDEME
Buradaki(http://www.TTNET.com.tr/web/292-1525-1-1/tur/destek/destek_-_araclar_-_fatura_odeyin/hemen_odeyin/) adrese girdikten sonra ister “hesap no” isterseniz de “telefon no” ile giriş yapıyorsunuz ve borcunuzu görüyorsunuz ardından kredi kartınızdaki bazı bilgiler istenecek bu bilgiler hiçbir şekilde dışarı sızdırılmadan direkt olarak hesabınızdan gerekli tutar kesilecektir.
Bu şekilde evinizden dışarı çıkmadan rahat bir şekilde online olarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Aynı şekilde TTNET mobil fatura borç sorgulama ve fatura yatırma işlemlerinizi de yukarıda verdiğimiz siteden halledebilirsiniz.

Arama Sonuçları

  • ttnet fatura
  • ttnet bor renme
  • ttnet fatura sorgulama
  • ttnet fatura demesi
  • ttnet fatura ödeme internetten

Yorumlar kapalı.