TTNET HİZMET NUMARASI ÖĞRENME

TTNET hizmet numaranızı nasıl öğrenirsiniz? TTNET müşterilerinin her birine ayrı ayrı bir hizmet numarası atamıştır. Kullanıcılar genellikle bu hizmet numaralarını bilmemektedir. Fakat tarife değişikliği, ek tarife alma gibi durumlarda hizmet numarası gerektiğinde ise 10 haneli hizmet numaralarını nasıl alacakları konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar.

TTNET bunu düşünmüş olacak ki müşterilerinin TTNET hizmet numarasını öğrenmesini için çeşitli yöntemler geliştirmekte. Bu yöntemlerin başı ise TTNET müşteri hizmetleri numarası 444 0 375 numaralı telefon numarasını aramaktan geçer. Diğer bir yöntem ise TTNET sms servisi ile hizmet numaranızı öğrenmektir. Bunun için “HIZMET NO” yazıp 0555 944 0 375 numarasına mesaj atmanız gerekir. Unutmadan söylemek gerekirse hizmet numaranız ücretsiz olarak cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak gelecektir fakat mesaj gönderdiğiniz hattın operatörüne göre 1 kısa sms ücreti telefon bakiyenize yansıyacaktır. 10 haneli hizmet numarasını almanın üçüncü bir yolu ise daha önce evinize gelen bir TTNET faturasını elinize alıp sağ üst köşesinde yer alan “ADSL HİZMET NO” alanının karşısındaki rakama bakmaktır. Bu da sizin hizmet numaranız olacaktır.
TTNET online işlem merkezine girerek de öğrenebilirsiniz. Yeni sistemde hizmet numaranız başında alan kodu ile telefon numarasınız olmuştur. Örneğin: 21634566XX
Saydığımız tüm bu yöntemler ile hizmet numaranızı öğrenebilir ve gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Sonuçları

  • ttnet hizmet no sorgulama
  • ttnet hizmet numaras renme
  • Ttnet hızmet numarası
  • ttnet numarası öğrenme
  • ttnet numarası

Yorumlar kapalı.