TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 2013

NETLİMİTSİZ internet paketi ilk 12 ay ayda 39 TL!

sinirsiz internet2011 TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 20138 Mpbs hızında sınırsız internee 12 ay boyunca ayda 39 TL ödeyerek shaip olabileceksiniz. Kampanyasız tarife fiyatı ise 54 TL iken böyle bir fırsatı kaçırmayın.

Kotasız ve sınırsız internet isteyenler için TTNET’in SINIRSIZ İNTERNET KAMPANYASI kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca modem sahibi olmayanlar için ayda sadece 1 TL ödeyerek modem sahibi de olabileceksiniz.
online basvuru TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 2013TTNET 2013 yılına yine çok güzel bir sınırsız internet kampanyası ile geliyor.Ayda 20 TL indirimle NETLİMİTSİZ paketine abone olma fırsatı.

Bilgisayar almayı düşünen bilgisayar sahibi olmayan aboneler için de ayda 9,99TL den başlayan TTNET Bilgisayar Kampanyası’ndan da faydalanabilirsiniz. Kampanyayı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

TTNET Sınırsız İnternet 2012 ücretleri

Sınırsız İnternet Kampanyası 31 Mayıs 2011 tarihene kadar devam edecek.

Kampanya 15 Temmuz 2011 tarihine kadar uzatıldı. Kaçırmayın! 

31 Ağustos 2011 tarihine kadar uzatıldı.

30 Aralık 2011 tarihine kadar kampanya devam ediyor.

29 Şubat 2012 tarihine kadar kampanya süresi uzatılmıştır. Kaçırmayın.

TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası Fiyatları

sinirsiz internet kampanyasi fiyatlari 2011 TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 2013

 • NET Paket’lerde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 25 GB’yi aştığında ADSL kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.
 • Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

TTNET Taksitli Modem Kampanyası Ücretleri
ttnet modem fiyatlari TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 2013

12 ay ya da 24 ay taksit imkanı ile ayda 1 TL/2TL/4TL seçenekleri ile taksitli olarak modem sahibi olabileceksiniz. Modem ücreti TTNET Adsl faturanıza otomatik olarak yansıtılacaktır.

12 ay 39 tl ttnet internet kampanyasını kaçırmayın.

Sınırsız İnternet Kampanyası Koşulları:

 • Kampanya yukarıdaki tabloda belirtilen TTNET NETLİMİTSİZ tarife paketi için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 24 ay taahhüt vermek gerekmektedir.
 • Yeni aboneliklerde 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET ADSL faturasına yansıtılır.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergilesi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kampanya başlangıcından 12 aylık indirim süresi sonuna kadar tarife değişikliği yapamazsınız. İlk 12 aylık indirim süresinin bitiminden 24 aylık kampanya taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılan aboneler Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
 • Abonenin ADSL hattını veya kampanyasını iptal etmesi durumunda, taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, (varsa) ödenmemiş bağlantı ücreti ve taksitleri, (varsa) geriye dönük ADSL kullanım ücretleri, (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçları müşteriden tahsil edilecektir.
 • Kampanya ADSL alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • 8 Mbps fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.

Arama Sonuçları

 • ttnet 2011 kampanyalar
 • ttnet kampanyaları 2013 sınırsız
 • ttnet kampanyaları sınırsız
 • ttnet kampanyaları sınırsız 2013
 • ttnet sınırsız internet

“TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası 2013” için 1 cevap

 1. [...] Ev içinde tatlı tartışmalara da sebebiyet veren bu olumsuz duruma katlanmak, yani her ay sınırsız internet paketi fiyatına yakın ücret ödeyip kotalı internet kullanmak çoğu kişi için dayanılması güç [...]