Türk Telekom Lokum Kampanyası

turk telekom lokum kampanyasi Türk Telekom Lokum Kampanyası

Türk Telekom’dan lokum gibi kampanya. icon smile Türk Telekom Lokum Kampanyası Adsl abonesi olmayan Türk Telekom abonesiyseniz herhangi bir taahhüt alınmadan internet bağlantınız ücretsiz olarak aktifleştirilecek ve ücretsiz tak-çalıştır modem hediye edilecek. Ayrıca Türk Telekom Lokum internet portalına ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

 • Türk Telekom’un Lokum kampanyasından telefon abonesi olan herkes yararlanabilecek.
 • İnternet bağlantı üceti ödemiyorsunuz.
 • Modem ücreti ödemiyorsunuz.
 • Türk Telekom Lokum sitesindeki içeriklerden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Lokum Kampanyası Ücretlendirme

lokum ucretleri Türk Telekom Lokum Kampanyası

İnternetin sınırsız dünyasına adım atmak isterseniz Lokum sitesi üzerinden Türk Telekom sınırsız saatlik internet paketini 1TL ‘ye, günlük sınırsız internet paketini ise 2TL’ye satın alabileceksiniz.

Lokum internet sitesi üzerinden istediğiniz saat ya da gün kadar internet paketi satın alırsınız. Bu satın aldığınız süre bittiğinde siz talep etmeden süre uzatılmaz. Böylece süpriz faturalarla karşılaşmazsınız.

Telefon aboneliğiniz devam ettiği sürece modeminizi ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Lokum hizmetinden ADSL abonesi olmayan veya en az 3 ay öncesinde ADSL aboneliklerini iptal ettirmiş olan Türk Telekom bireysel telefon aboneleri yararlanabilir.

Telefon abonesi değilseniz telefon başvurunuzu web sitemizden online olarak yapabilirsiniz.

Telefon abonesiyseniz Lokum Kampanyası aboneliğinizi sitemizden yapabilirsiniz. basvuru Türk Telekom Lokum Kampanyası

Lokum hizmeti ile bağlantı ücreti, modemin kullanım hakkı ve Lokum internet sitesi erişimi için hiçbir ücret ödemezsiniz. Günlük ve saatlik sınırsız internet paketi kullanımda ise sadece kullandığınız kadar ödersiniz. Üstelik günlük veya saatlik internet paketi kullanmanız durumunda bu ücretler Türk Telekom telefon faturanıza yansıtılır. Ayrıca günlük ve saatlik paket bitiminde paketiniz siz talep etmeden yenilenmez, böylece sürpriz faturalarla karşılaşmasınız. * Aylık download (indirme) miktarı adil kullanım noktası olan 6 GB’yı aştığında ayın geri kalan günleri için download hızı 256 Kbps olarak uygulanacaktır.
** Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
*** Günlük sınırsız internet paketi kullanımda 03:00 – 02:59 saat aralığı baz alınmaktadır.

Arama Sonuçları

 • ttnet lokum
 • trk telekom lokum
 • trk telekom kampanya
 • turk telekom taahhütsüz internet
 • lokum kampanyası

“Türk Telekom Lokum Kampanyası” için 2 cevap

 1. [...] Türk Telekom Lokum kampanyası başvurusu Share this:TwitterFacebookLike this:BeğenBe the first to like this post. Etiketler adsl başvurusu, lokum Kategoriler ADSL [...]

 2. [...] Telekom firmasının son yaptığı kampanyalardan biri olan “Lokum kampanyası” uygun fiyatları ve sunduğu imkânları ile müşterilere doyasıya internet hizmetini en uygun [...]